Нагору
Міні-пансіонат "Бегемотик"
на Русском языке
Контакти
Фотографії
2-місні номери
1. Зручності на вулиці
2. Своя веранда
3. Своя кухня (Сектор «А»)
4. Холодильник, посуд
5. Вода на веранді («А»)
Ціни: від 105 до 230 грн
3-місні номери
1. Зручності на вулиці
2. Своя веранда
3. Своя кухня
4. Холодильник, посуд
5. Вода на веранді
Ціни: від 100 до 215 грн
4-місні номери + 1
1. Зручності на вулиці
2. Своя веранда
3. Своя кухня (Сектор «А»)
4. Холодильник, посуд
5. Вода на веранді
Ціни: від 80 до 195 грн

Білосарайської коси – карта, проїзд до пансіонату Бегемотик

Як проїхати до пансіонату "Бегемотик" на автобусі:

Для зручності відпочивальників, які прибувають громадським транспортом, публікуємо розклад автобуса Маріуполь – Білосарайська коса.
Адреса автовокзалу (Автовокзал Маріуполь АС-2): пр-т Леніна, 118-Б
з Маріуполя: 6:10, 10:35, 13:40, 17:05
з Білосарайської коси: 7:20, 11:55, 14:55, 18:30
Після приїзду, Вам необхідно пройти хвилин 5 від центрального ринку до пансіонату "Бегемотик":

Як проїхати до пансіонату "Бегемотик" залізницею:

Прямого залізничного сполучення з Білосарайською косою немає. Найближча станція – Маріуполь. До Маріуполя прибувають потяги з України, Росії, Білорусі. З Маріуполя до Білосарайки добираються на автобусі, маршрутному таксі, авто. До речі, при завчасному узгодженні ми зможемо зустріти Вас з Маріуполя за ціною палива. Від Маріуполя до Білосарайської коси 40 км.

Як же дістатися до пансіонату "Бегемотик" з залізничного вокзалу?

Білосарайська Коса знаходиться між Маріуполем і Бердянськом.
1 варіант: У Маріуполь щодня прибуває поїзд "Львів-Маріуполь". З Маріупольської приміської автостанції курсує рейсовий автобус 264 (Маріуполь-Білосарайська Коса), влітку додаються маршрутні таксі. Мінуси: дуже спекотно, довго, іноді неможливо потрапити в переповнений автобус. До того ж доведеться переїжджати з залізничного вокзалу на приміську автостанцію самостійно, що теж в спеку з речами не дуже зручно (((.
2 варіант: таксі з Маріуполя або з Бердянська. Мінуси: в розпал сезону це дорого, особливо якщо користуватися привокзальними таксі (((.
3 варіант: ми приїжджаємо і зустрічаємо на вокзалі за ціною дизпалива. Мінуси: ми не завжди можемо це зробити, враховуючи пікову завантаженість в розпал сезону (((((. Всі ці варіанти, як бачите, мають свої мінуси, але безвихідних ситуацій не буває. Ми щосили будемо намагатися Вас зустріти або допомогти Вам замовити таксі за мінімальною вартістю. Ми дуже хочемо, щоб нічого не затьмарило Ваш відпочинок у нас, щоб Ви отримали масу позитивних емоцій, набралися здоров'я на весь наступний рік і стали нашими постійними гостями!!! Телефонуйте, приїжджайте, ми Вам дуже раді!!!
© 2017 Копіювання матеріалів без активного гіперпосилання на www.omore.com.ua заборонено. Порушення авторських прав може спричинити за собою подачу позову до порушників і подальшу матеріальну відповідальність для них (причому як для замовників цих порушень (власників інформаційних ресурсів), так і встановлених виконавців "крадіжки" інтелектуальної власності). Дякуємо за візит на сайт Білосарайська коса міні-пансіонат "Бегемотик"
Приватний міні-пансіонат Бегемотик
Україна, Донецька область, Маріупольський район, селище Білосарайська Коса, вулиця Безуха, б. 107/в
Готелі
+380 (95) 896-69-49 +380 (67) 862-43-05

http://omore.com.ua
13fredom13@gmail.com
Офіційний сайт сімейного пансіонату "Бегемотик"
0+